Co wybrać na wypadanie włosów?

Wypadanie włosów jest problemem dotyczącym szerokiej grupy osób - zarówno dojrzałych mężczyzn jak i młodych kobiet. O problemie możemy mówić w sytuacji, w której codziennie tracimy powyżej 100 włosów. W takim przypadku konieczne jest podjęcie działań mających na celu zahamowanie tego procesu. Produkty NISIM są skuteczne w powstrzymywaniu nadmiernego wypadania włosów spowodowanego przez wiele z najczęściej diagnozowanych przyczyn, w tym takich jak: łysienie androgenowe, łojotokowe zapalenie skóry, niedobór substancji odżywczych, zachwianie równowagi hydrolipidowej skóry oraz inne.

Dobór produktów Nisim

Podstawowym kryterium wyboru preparatu powinny być tendencje włosów i skóry głowy do przesuszania lub przetłuszczania się. Szampony i odżywki pielęgnacyjne Nisim produkowane są w wariantach:

W obu przypadkach produkty dostępne są w opakowaniach o różnych pojemnościach (szampon: saszetki, 60 ml, 240 ml, 1 l; odżywki: 60 ml, 240 ml) co pozwala na ich przetestowanie bez nadwyrężania budżetu. Dodatkowo, naszym Klientom proponujemy możliwość przetestowania szamponów Nisim Biofactors za przysłowiową złotówkę - szczegółowe informacje na naszym blogu: link
Należy wziąć przy tym uwagę iż pierwsze efekty stosowania szamponu zauważymy po 7-10 dniach regularnego używania - z tego też powodu osobom, które nawet po proponowanym przez nas teście są w dalszym ciągu niezdecydowane polecamy opakowania o pojemności minimum 60 ml.

szampon przeciw wypadaniu włosówodżywka przeciw wypadaniu włosówszampon przeciw łysieniu

Rekomendujemy stosowanie szamponu Nisim New Hair Biofactors wraz z odpowiadającą odżywką Finishing Rinse tejże serii.

Skuteczność w hamowaniu wypadania włosów

Oferowane przez nas produkty w krótkim czasie przynoszą zauważalne rezultaty. Przeciętnie po 7 do maksymalnie 10 dniach spadek ilości wypadanych włosów jest zauważalny. Regularne stosowanie środków pielęgnacyjnych Nisim zabezpiecza przed nawrotem procesu wypadania włosów.

Działanie szamponów Nisim jest wielopłaszczyznowe:

  • ograniczają tworzenie się DHT (dwuhydrotestosteronu) - jednego z głównych czynników powodujących łysienie
  • dokładnie oczyszczają skórę z zanieczyszczeń własnych (tłuszczu)
  • wykazują silne działanie przeciwgrzybicze, nie niszcząc przy tym naturalnego płaszcza lipidowego skóry
  • skutecznie zwalczają łojotok i łupież
  • dzięki zawartości aminokwasów i substancji odżywczych regenerują mieszki włosowe oraz dostarczają składniki pozwalające odbudować zniszczoną strukturę włosa.

Skutki uboczne stosowania szamponów Nisim

Produkty z serii New Hair Biofactors są bezpieczne dla włosów i skóry głowy.
Jedynie w początkowym okresie stosowania mogą występować objawy zaczerwienienia skóry, świądu i złuszczania naskórka. Są to oznaki oczyszczania skóry głowy, które ustąpią samoistnie po kilku dniach. Należy w tym czasie kontynuować kurację.

Wybrane opinie Klientów/Klientek o serii Nisim New Hair Biofactors

Dobry produkt, polecam!

Bardzo dobry produkt. Używam od listopada 2011 roku codziennie, a czasami (z powodu basenu) dwa razy dziennie. Oczywiście z odżywką. Nie tylko powstrzymało to wypadanie włosów, ale i spowodowało, że zaczęły odrastać. Nie ma efektu przylizanych włosów. Wreszcie skończył się problem rzadkich, cienkich i delikatnych włosów. Potrzeba tylko trochę cierpliwości i czasu (na pierwsze efekty czekałem chyba 2 lub 3 miesiące). Po prostu codziennie myć głowę, bo to nie o mycie włosów chodzi przecież, tylko o mycie skóry głowy - a tę trudno umyć, bez mycia włosów:D I codziennie stosować po umyciu skóry głowy odżywkę. Wreszcie mogę rozczesać włosy po umyciu, a po wysuszeniu, nie ma problemu z wiórami, których strach dotknąć ręką, bo zostają w palcach. Efekt jest najwyraźniej na tyle dostrzegalny, że sporo znajomych kupiło szampon i odżywkę albo dla siebie, albo dla kogoś z rodziny.

Pan Marek Liniarski o szamponie Nisim Normal to Dry

Polecam

Użytkownikiem szamponu NISIM jestem przez przypadek od lutego 2007. Polecił mi go kolega. Do tego czasu miałem notorycznie problem łupieżu, chociaż próbowałem wswzystkich reklamowanych produktów o działaniu przeciwłupieżowym. Bez efektu. Dopiero Szampon NISIM spowodował trwały efekt czystej skóry owłosionej głowy, żadnych problemów z przetłuszczaniem, włosy wyglądają czysto, estetycznie , bez "nalotów" na kołnierzyku marynarek. Świetny szampon pielęgnacyjny. Nie należny sugerować się dość wysoką jak na szampon cena, rekompensuje ją doskonała wydajność

Pan Marek Pleśnierowicz o szamponie Nisim Normal to Oily

Bardzo skuteczny

Kupuję ten szampon + ekstrakt żelowy dla syna od 7-8 lat. Produkty zatrzymały proces łysienia, odbudował czuprynę i nie wiem co by było, gdyby zabrakło tego produktu na rynku. Syn stosuje w tej chwili szampon i ekstrakt profilaktycznie, pielęgnacyjnie, bez problemu wypadania , łupieżu i przetłuszczania się włosów

Pani Barbara Świniarska o szamponie Nisim Normal to Oily

Często zadawane pytania

- Po jakim czasie ustanie nadmierne wypadanie włosów?

To w dużej mierze kwestia indywidualna. Pierwsze efekty zauważalne są po 7-10 dniach stosowania szamponu. Całkowite powstrzymanie nadmiernego wypadania włosów następuje najczęściej po kilku tygodniach.

- Czy konieczne jest stosowanie odżywek Nisim?

Nie jest to konieczne, jednak jest zalecane przez nas - w szczególności w przypadku włosów zniszczonych, łamliwych i będących najogólniej rzecz ujmując w złej kondycji. Nie ma jednakże konieczności stałego (co mycie) wspomagania się odżywką.

- Czy szampony pomagają na łysienie androgenowe?

Tak. Przeciwdziałanie łysieniu androgenowemu jest jedną z podstawowych funkcji serii Nisim New Hair Biofactors.

- Czy mogę "odzyskać" utracone włosy?

Możliwe jest pobudzenie wzrostu nowych włosów za pomocą ekstraktów pobudzających wzrost włosów. Można je znaleźć tutaj - należy jednak pamiętać, iż ich skuteczność zależy od tego, jak dawno straciliśmy włosy: w przypadku trwałego wyłysienia (10 - 20 lat temu) szanse na odzyskanie włosów są bardzo niewielkie. Oferowane przez nas ekstrakty na porost włosów są szczególnie skutecznie u osób w których do łysienia doszło na przestrzeni ostatnich 2-3 lat.