Przyspieszanie wzrostu włosów

Preparaty przyspieszające wzrost włosów (akceleratory) stosowane są z wielu powodów:nieudanej metamorfozy u fryzjera, zahamowania naturalnego wzrostu włosów czy też z powodu konieczności obcięcia włosów podczas leczenia przeciwnowotworowego (chemioterapii). W każdej z tych sytuacji przyspieszenie wzrostu włosów nawet kilka milimetrów w skali miesiąca jest ważne, a co dopiero jeśli uzyskiwane efekty są mierzone w centymetrach!

Produkty przyspieszające wzrost włosów (akceleratory) w ofercie kanadyjskiej firmy Nisim reprezentuje linia NISIM F.A.S.T., która dostepna jest obecnie w dwóch wariantach – opartym o “starą” oraz “nową” recepturę, a co najważniejsze – w przystępnych cenach81 złza zestaw szampon + odżywka o pojemności 2×360 ml (stara receptura) lub 90 zł za zestaw 2×300 ml (nowa receptura). Dostępne są również saszetki, umożlwiające przetestowanie środków niskim kosztem i sprawdzenie reakcji naszych włosów na ich stosowanie.

Dobór produktu na porost włosów

W przypadku produktów FAST nie ma rozdziału między produktami przeznaczonymi do włosów suchych, normalnych czy przetłuszczających się. Dostępne są szampony i odżywki przyspieszające w dwóch wariantach: nowa receptura oraz oryginalna receptura. Dla włosów zniszczonych, słabych, suchych rekomendujemy stosowanie produktów FAST opartych o nową recepturę która nie zawiera siarczanów. Obie wersje zawierają te same składniki aktywne – przyspieszające wzrost włosów – różnią się pakietem składników dodatkowych.

Niezaleznie od wybranej formuły zalecamy zakup pakietów szampon + odżywka F.A.S.T.. U osób stosujących wyłącznie szampon bez odżywki po pewnym czasie może dojść do przesuszenia włosów (szereg składników odżywczych jest dostarczanych właśnie w odżywce!).

Zarówno szampony jak i odżywki oferowane są w opakowaniach o różnych pojemnościach (60, 300, 360, 1000 ml) oraz w saszetkach 2×10 ml które są doskonałym wyborem dla osób pragnących sprawdzić reakcję swoich włosów na produkt.

Produkty na rośnięcie włosów

Przyspieszenie średniego tempa wzrostu włosa zaobserwowano u 100% badanych, stosujących szampon i odżywkę F.A.S.T. przez okres 84 dni. W okresie 42 dni stosowania zauważono przyspieszenie tempa wzrostu włosa u ponad 50% osób. Uzyskiwane efekty mieściły się w przedziale od 30-sto procentowego aż do 3-krotnego przyspieszenia tempa wzrostu włosa. Z reguły najbardziej spektakularne efekty uzyskują te osoby, u których tempo wzrostu włosa jest bardzo wolne.

Leave a Comment

Przewiń do góry